Nowe modele, nowa strona internetowa

Wraz z nadejściem wiosny jesteśmy wreszcie gotowi, aby oficjalnie zaprezentować dwa nowe modele kolumn głośnikowych Closer Acoustics. Pierwszy z nich to coś, co zaprezentowaliśmy w zeszłym roku w Beauvechain w Belgii podczas Lenco Heaven Meeting 2016. Wtedy był to jeszcze "bezimienny" prototyp. Spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony innych audiofilów z Europy i - tak, na szczęście - z Japonii. Pozwólcie mi więc teraz przedstawić pana Vigo.

Następnie późnym latem i jesienią zajęliśmy się budową, testowaniem i udoskonalaniem kolejnego nowego modelu głośnika z doskonałym 21 cm przetwornikiem szerokopasmowym firmy Electro Magnet Speaker. I jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu, mając nadzieję, że zadowoli on również Państwa. Panie i Panowie, poznajcie Allegrę. Ponieważ jest to ważny krok w naszym rozwoju, potrzebowaliśmy również nowej strony internetowej. Rodziła się powoli, ale mam nadzieję, że warto było czekać. Proszę o komentarze, jeśli znajdziecie coś, co powinniśmy poprawić. Zawsze jest miejsce na poprawę.

I proszę być "na bieżąco", ponieważ w najbliższych miesiącach wprowadzimy do naszej oferty kolejny bardzo ważny produkt - tym razem będzie to coś do napędzania naszych muzykalnych kolumn - wzmacniacz lampowy SET 300 B...

Zobacz recenzje naszych produktów
recenzje