Warsztaty gramofonowe Jazztrzębie Festiwal 2021

Zapraszamy na Warsztaty Gramofonowe, które poprowadzi Robert Rolof.

Warsztaty odbędą się w ramach JAZZtrzębie Festiwal 2021, w dniu 28 kwietnia br.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia odbędą się w dwóch grupach. Pierwsze o godz 18:00 a drugie o godz. 19:00.

Warsztaty odbędą się w naszym studio odsłuchowym w dawnym dworcu PKP Jastrzębie Ruptawa, przy ulicy Dominika Ździebły 13.

Udział w warsztatach bezpłatny. Prosimy aby osoby zainteresowane wysłały swoje zgłoszenie na maila.
jacek.grodecki@jsgconsulting.pl

Ilość miejsc ograniczona! Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń.


Robert Rolof - ponad trzydzieści lat praktyki i doświadczenia w elektronice. Pasjonat i meloman. Swoje zainteresowania skupia na pogłębianiu wiedzy w dziedzinie analogowych systemów realizacji i odtwarzania dźwięku. Projektant i konstruktor urządzeń audio, specjalizujący się w przedwzmacniaczach gramofonowych, oraz układach opartych o lampy elektronowe. Produkuje pod swoja marką RolofAudio, oraz współpracuje przy projektach innych firm (m.in. Closer Acoustics „ 300B Provocateur” oraz "Flō", RCM „Sensor”, „Bonasus”)

Miłośnik gramofonów. W 2002 roku opublikował pierwszy w Polsce poradnik kalibracji gramofonu, specjalista w tej dziedzinie. Wierny idei analogowego toru sygnału kolekcjonuje muzykę zarejestrowaną na taśmach magnetofonowych.

Jego doświadczenie i wiedza jest często wykorzystywana podczas prezentacji analogowych źródeł dźwięku. Zajmuje się również szkoleniem i edukacją w tej branży.

Program festiwalu

Do zobaczenia na naszej stacji!

Zobacz recenzje naszych produktów
recenzje