Zapraszamy na Audio Show w Warszawie, 28-30 Października 2022, Hotel Radisson Blu Sobieski, 7 piętro, pokój 708

Od ostatniej wystawy, na której byliśmy minęło 5 lat. Pandemia również odcisnęła swoje piętno. Warszawskie Audio Video Show, jak również inne wystawy nie mogły się odbywać przez blisko dwa lata.

W tym czasie jednak wiele się u nas działo. Powstały nowe produkty. W 2020 roku powstał przedwzmacniacz gramofonowy Flō oraz ulepszona wersja naszego wzmacniacza 300B Provocateur - Signature.

Rok 2021 zaowocował powstaniem systemu sygnowanego przez maestro Adama Sztabę, na który składają się kolumny Vigo EX w specjalnej specyfikacji oraz szczytowa wersja wzmacniacza 300B bardzo znacząco ulepszona - Signature Adam Sztaba. - No tak, mamy jeden wzmacniacz lampowy na lampach 300B za to w trzech wersjach - to trochę tak jak np. z samochodami, można zamówić Mercedesa w wersji podstawowej albo AMG i jeszcze coś pośrodku :)

Wreszcie wypuściliśmy nasze pierwsze kolumny podstawkowe, choć angielska i francuska nazwa jest chyba bardziej adekwatna (dosłownie "kolumny na biblioteczkę" :) - dedykowane do mniejszych pomieszczeń - OGY.

Zatem, zaprezentujemy analogowy system w całości sygnowany przez Closer Acoustics.

Kolumny podstawkowe OGY, wzmacniacz zintegrowany 300B Provocateur w najwyższej specyfikacji Signature Adam Sztaba, przedwzmacniacz gramofonowy Flō i gramofon, jeden z klasyków gatunku, szwajcarskie Lenco L75 gruntownie modyfikowane przez Closer Acoustics, od którego - jak by nie było - zaczęła się historia Closer Acoustics już blisko 10 lat temu.

A dla zainteresowanych „zrób to sam”, znakomite głośniki szerokopasmowe francuskiej manufaktury EMS - Electro Magnet Speaker, których dystrybutorem w Polsce jest Stereopolis.com.

Co: Closer Acoustics na Audio Show.

Gdzie: Warszawa, Plac Artura Zawiszy 1, Hotel Radisson Blu Sobieski, VII piętro, Apartament 708,

Kiedy:  

            Piątek, 28 października 2022, 12:00 - 20:00
           Sobota, 29 października 2022, 10:00 - 20:00
            Niedziela, 30 października 2022, 10:00 - 18:00

Do zobaczenia.

Zobacz recenzje naszych produktów
recenzje